Prawnicy

Agnieszka Śniegowska – Radca Prawny

 

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Absolwentka Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (2008 r.). Ukończyła Podyplomowe Studium Prawa Spółek na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2011 r.).
Specjalizacje:
– prawo gospodarcze;
– prawo spółek;
– bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych;
– prawo cywilne;
– prawo pracy;
– postępowanie cywilne;
Biegle posługuje się językiem angielskim.
Posiada również doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed Sądem Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. Uczestniczyła w projekcie „Małopolski Radca Prawny przed sądami Unii Europejskiej”.

Joanna Gaik – Aplikant radcowski

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, kierunek Prawo, gdzie studiowała w latach 2004 – 2009.
Od 2009 roku związana z krakowskimi Kancelariami Prawnymi.
Dotychczasowe doświadczenie zdobywała świadcząc bezpośrednią obsługę prawną klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem usług E-commerce.
Tworzyła regulaminy dla sklepów i portali internetowych, przeprowadzała w tym zakresie szkolenia.
Posiada doświadczenie w sprawach cywilnych m.in. zobowiązaniowych, odszkodowawczych, ubezpieczeniowych, egzekucyjnych.
Zorientowana na dostosowanie rozwiązania prawnego do indywidualnych i biznesowych potrzeb klienta, czerpiąc nie tylko z wiedzy prawnej ale również marketingowej, popartej sukcesami.
Autorka publikacji dla serwisu świadczącego porady prawne przez Internet.
Włada językiem angielskim.

Michał Lipski – Aplikant radcowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2016). Wpisany na listę aplikantów radcowskich prowadzoną
przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie.
W kancelarii zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, sporządzaniem umów, przygotowywaniem opinii prawnych oraz tłumaczeniem dokumentów.
W sferze jego zainteresowań znajduje się szeroko pojęte prawo gospodarcze, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek handlowych.
Z kancelarią GHMW związany od 2015 roku.
Posługuje się biegle językiem angielskim (certyfikat Cambridge International Legal English Certificate).